درباره گروه


در این بخش توضیحاتی را در رابطه با گروه مشاوران PONEX مشاهده می‌کنید.


گروه مشاوران PONEX در سال 1389 با مشارکت جمعی از متخصصین حوزه مدیریت و مهندسی فعالیت خود را در زمینه مشاوره و پیاده‌سازی راهکارهای کارآمد به سازمان‌ها و ‌شرکت‌های ایرانی و بین‌المللی آغاز نمود و امروز این افتخار را داریم که به عنوان نخستین مجموعۀ تخصصی در ایران ، به‌روزترین دانش و راهکارهای مدیریت در حوزه‌های فروش، بازاریابی و منابع انسانی را در راستای اعتلای جایگاه شرکت‌ها و سازمان‌ها در فضای رقابتی کسب‌ و کار ارائه دهیم.

PONEX با بکارگیری استانداردهای جهانی و از طریق پیاده‌سازی و توسعۀ مفهوم مدیریت تجربه (مشتریان، کارکنان، و ...) در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب و کار مشتریان خود را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد.

ما با ارائه‌ی سرویس کامل مدیریت تجربه (مشتریان، کارکنان و ...) از از ابتدای مسیر تا اجرا به شما برای داشتن مشتریانی وفادار کمک خواهیم کرد. در راستای این هدف، خدمات ما پوشش دهندۀ همه اقدامات مربوط به ارائه استراتژی تجربه مشتریان و کارکنان، طراحی نقشه سفر مشتری و کارکنان و در نهایت هدایت سازمان به سمت یک بینش استراتژیک بر مبنای اندازه‌گیری تجربه مشتریان و کارکنان می‌باشد.

برخی مشتریان مایل به همکاری ما در کل فرآیند تجربه مشتریان و کارکنان هستند و برخی هم به تخصص ما، اختصاصاً در یک زمینه خاص اعتماد کرده‌اند که در هر 2 صورت تضمین می‌کنیم که برای شما به ارمغان آورنده‌ی نتایجی تأثیرگذار خواهیم بود.

 

  • ایجاد مزیت رقابتی از طریق داشتن مشتریانی وفادار و توسعۀ فرآیند خرید مجدد و در نهایت دستیابی به جایگاه رهبری بازار؛
  • افزایش درآمد و سوددهی کسب و کار در عین کاهش هزینه‌های بازاریابی؛
  • توانایی نوآوری‌های هدفمند و معرفی محصولات جدید کاملاً موفق در بازار؛
  • افزایش تعهد کارکنان سازمان و مدیریت ریسک سازمانی.